Ga naar hoofdinhoud

Wij werken aan welzijn

Anne Wisse – Toutenhoofd

Secretarieel / financieel medewerker
Kennisgebieden:

• Cursussen
• Financiën
• PR

Contact:

0118 583687
a.wisse@welzijnveere.nl

Werkdagen:

maandag t/m vrijdag (ochtenden)

Anneke Meijering – Klei

Secretarieel medewerker
Kennisgebieden:

• Podium-Z
• PR

 

Contact:

0118 583687
a.meijering@welzijnveere.nl

Werkdagen:

maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag (ochtenden)

Daphne van der Stoep

Welzijnswerker
Contactpersoon voor:

Meliskerke en Zoutelande

Kennisgebieden:

• Netwerkoverleg Veere
• Inburgering
• Preventieve Huisbezoeken

Contact:

06 10121903
d.vanderstoep@welzijnveere.nl

Werkdagen:

maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Sandra van der Linde – Neve

Welzijnswerker
Contactpersoon voor:

Koudekerke

Kennisgebieden:

• Inburgering
• Jeugdraad Veere

Contact:

0118 583687
06 51311333
s.vanderlinde@welzijnveere.nl

Werkdagen:

maandag, dinsdag en donderdag

Joke van der Sneppen – Damen

Welzijnswerker
Contactpersoon voor:

Domburg en Vrouwenpolder

Kennisgebieden:

• Podium-Z
• Stagebegeleiding

Contact:

0118 583687
06 25196740
j.damen@welzijnveere.nl

Werkdagen:

maandag, woensdag en donderdag

René Ouwerkerk

Welzijnswerker

 

Contact:

0118 583687
06 24517417
r.ouwerkerk@welzijnveere.nl

Werkdagen:

dinsdag, woensdag en donderdagochtend

Marco Kooiman

Directeur
Contact:

0118 583687
06 15258604
m.kooiman@welzijnveere.nl

Steffi IJzer

Welzijnswerker
Waarnemend contactpersoon voor:

Oostkapelle en Serooskerke

Contact:

0118 583687
06 57610551
s.ijzer@welzijnveere.nl

Kantoordagen:

dinsdag, woensdag en donderdagochtend

Anjesca van Keulen-Sanders

Welzijnswerker
Contactpersoon voor:

Gapinge en Veere

Kennisgebieden:

• Vrijwilligersondersteuning
• Inburgering PVT (participatieverklaringstrajecten)
• JongerenWelzijn Veere
• Hulp voor Oekraïne

Contact:

0118 583687
06 51951382
a.sanders@welzijnveere.nl

Werkdagen:

maandag, dinsdag, woensdag en donderdagochtend

Demian Duyvelaar

Welzijnswerker 
Contactpersoon voor:

Aagtekerke en Westkapelle

Kennisgebieden:

• Procescoördinator onafhankelijke cliëntondersteuning
• Vrijwillig Burgeradviseurs

 

Contact:

0118 583687
06 39121442
d.duyvelaar@welzijnveere.nl

Werkdagen:

maandag t/m donderdag

Dennis Jobse

Welzijnswerker
Contactpersoon voor:

Biggekerke en Grijpskerke

Kennisgebieden:

• Burenhulp
• Sport en Bewegen
• JongerenWelzijn Veere

 

Contact:

0118 583687
06 25572473
d.jobse@welzijnveere.nl

Werkdagen:

maandag t/m donderdag

Nadine Wouters

Stafmedewerker
Contact:

0118 583687
06 30624177
n.wouters@welzijnveere.nl

Werkdagen:

maandag, dinsdag en donderdagmorgen

Op zoek naar vrijwilligerswerk? Of, wil je graag iets voor iemand betekenen? Er zijn in de gemeente Veere genoeg mensen en organisaties die jouw hulp kunnen gebruiken? Bekijk de vacatures en ontdek hoe je het verschil kunt maken!

Bekijk alle vacatures
Back To Top