skip to Main Content

Wij werken aan welzijn

Anne Wisse – Toutenhoofd

Secretarieel / financieel medewerker
Specialisatie:

• Cursussen
• Financiën

Contact:

0118 583687
a.wisse@welzijnveere.nl

Kantoordagen:

maandag t/m vrijdag (ochtenden)

Anneke Meijering – Klei

Secretarieel medewerker
Specialisatie:

• Maaltijdservice
• Opplussen

Contact:

0118 583687
a.meijering@welzijnveere.nl

Kantoordagen:

maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag (ochtenden)

Kim Goeseije – Jansen

Welzijnswerker
Contactpersoon voor:

Gapinge en Veere

Specialisatie:

• Vrijwilligersondersteuning

Contact:

06 10121903
k.goeseije@welzijnveere.nl

Kantoordagen:

maandagochtend, dinsdag en donderdag

Jeroen Portier

Welzijnswerker
Contactpersoon voor:

Aagtekerke en Westkapelle

Specialisatie:

• Casuïstiek Voorliggend Veld
• Vrijwillig Burgeradviseurs
• Projectleider Dementievriendelijk Veere

Contact:

0118 583687
06 39121442
j.portier@welzijnveere.nl

Kantoordagen:

maandag t/m donderdag

Sandra van der Linde – Neve

Welzijnswerker
Contactpersoon voor:

Biggekerke en Koudekerke

Specialisatie:

• Ambulant Jongerenwerk
• Jeugdraad Veere
• Veilig Honken

Contact:

0118 583687
06 51311333
s.vanderlinde@welzijnveere.nl

Kantoordagen:

maandag, woensdag en donderdag

Esther Braat

Welzijnswerker
Contactpersoon voor:

Grijpskerke, Meliskerke en Zoutelande

Specialisatie:

• Burenhulp
• Netwerkoverleg

Contact:

0118 583687
06 25572473
e.braat@welzijnveere.nl

Kantoordagen:

maandag t/m donderdag

Joke van der Sneppen – Damen

Welzijnswerker
Contactpersoon voor:

Domburg en Vrouwenpolder

Specialisatie:

• Podium-Z
• Intermediair Jeugdfonds Sport & Cultuur

Contact:

0118 583687
06 25196740
j.damen@welzijnveere.nl

Kantoordagen:

maandag en donderdag

René Ouwerkerk

Welzijnswerker
Contactpersoon voor:

Oostkapelle en Serooskerke

Specialisatie:

• Sport & Bewegen
• Veerse Samenwerking Welzijnsactiviteiten
• Intermediair Jeugdfonds Sport & Cultuur

Contact:

0118 583687
06 24517417
r.ouwerkerk@welzijnveere.nl

Kantoordagen:

dinsdag, woensdag en donderdagochtend

Marco Kooiman

Directeur
Contact:

0118 583687
06 15258604
m.kooiman@welzijnveere.nl

Kantoordagen:

maandag t/m donderdag

Op zoek naar vrijwilligerswerk? Of, wil je graag iets voor iemand betekenen? Er zijn in de gemeente Veere genoeg mensen en organisaties die jouw hulp kunnen gebruiken? Bekijk de vacatures en ontdek hoe je het verschil kunt maken!

Bekijk alle vacatures
Back To Top