skip to Main Content

Wij werken aan welzijn

Anne Wisse – Toutenhoofd

Secretarieel / financieel medewerker
Specialisatie:

• Cursussen
• Financiën
• PR-team

Contact:

0118 583687
a.wisse@welzijnveere.nl

Werkdagen:

maandag t/m vrijdag (ochtenden)

Anneke Meijering – Klei

Secretarieel medewerker
Specialisatie:

• Maaltijdservice
• Opplussen
• PR-team

 

Contact:

0118 583687
a.meijering@welzijnveere.nl

Werkdagen:

maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag (ochtenden)

Daphne van der Stoep

Welzijnswerker
Contactpersoon voor:

Meliskerke en Zoutelande

Specialisatie:

• Preventieve Huisbezoeken
• Netwerkoverleg Veere
• Inburgering

Contact:

06 10121903
d.vanderstoep@welzijnveere.nl

Werkdagen:

maandagochtend, dinsdag en donderdag

Sandra van der Linde – Neve

Welzijnswerker
Contactpersoon voor:

Koudekerke

Specialisatie:

• Ambulant Jongerenwerk
• Inburgering
• Jeugdraad Veere
• Veilig Honken

Contact:

0118 583687
06 51311333
s.vanderlinde@welzijnveere.nl

Werkdagen:

maandag, woensdag en donderdag

Ruby Greeve

Welzijnswerker
Contactpersoon voor:

Biggekerke en Grijpskerke

Specialisatie:

• Coördinatie Burenhulp
• Inburgering
• Ambulant jongerenwerk
• PR-team

Contact:

0118 583687
06 25572473
r.greeve@welzijnveere.nl

Werkdagen:

maandag ,dinsdag en donderdag

Joke van der Sneppen – Damen

Welzijnswerker
Contactpersoon voor:

Domburg en Vrouwenpolder

Specialisatie:

• Podium-Z
• Intermediair Jeugdfonds Sport & Cultuur
• Stagebegeleider

Contact:

0118 583687
06 25196740
j.damen@welzijnveere.nl

Werkdagen:

maandag, woensdag en donderdag

René Ouwerkerk

Welzijnswerker
Contactpersoon voor:

Oostkapelle en Serooskerke

Specialisatie:

• Sport & Bewegen
• Veerse Samenwerking Welzijnsactiviteiten
• Intermediair Jeugdfonds Sport & Cultuur

Contact:

0118 583687
06 24517417
r.ouwerkerk@welzijnveere.nl

Werkdagen:

dinsdag, woensdag en donderdagochtend

Marco Kooiman

Directeur
Contact:

0118 583687
06 15258604
m.kooiman@welzijnveere.nl

Werkdagen:

maandag t/m donderdag

Steffi IJzer

Stagiaire Welzijnswerk
Onderzoeksonderwerp:

• ???

Contact:

0118 583687
06 57610551
s.ijzer@welzijnveere.nl

Kantoordagen:

maandag t/m woensdag

Anjesca Sanders

Welzijnswerker
Contactpersoon voor:

Gapinge en Veere

Specialisatie:

• Vrijwilligersondersteuning
• Inburgering

Contact:

0118 583687
06 51951382
a.sanders@welzijnveere.nl

Werkdagen:

maandag, dinsdag, woensdag en donderdagochtend

Demian Duyvelaar

Welzijnswerker
Contactpersoon voor:

Aagtekerke en Westkapelle

Specialisatie:

• Casuïstiek Voorliggend Veld
• Vrijwillig Burgeradviseurs
• Inburgering
• Projectleider Dementievriendelijk Veere
• Projectleider Koploperproject onafhankelijke Cliëntondersteuning Veere

Contact:

0118 583687
06 39121442
d.duyvelaar@welzijnveere.nl

Werkdagen:

maandag t/m donderdag

Dennis Jobse

Welzijnswerker
Contactpersoon voor:

Biggekerke en Grijpskerke

Specialisatie:

• Burenhulp

Contact:

0118 583687
06 25572473
d.jobse@welzijnveere.nl

Werkdagen:

maandag t/m donderdag

Op zoek naar vrijwilligerswerk? Of, wil je graag iets voor iemand betekenen? Er zijn in de gemeente Veere genoeg mensen en organisaties die jouw hulp kunnen gebruiken? Bekijk de vacatures en ontdek hoe je het verschil kunt maken!

Bekijk alle vacatures
Back To Top